MOBİL UYGULAMA GİZLİLİK BİLDİRİMİ

1.GİRİŞ
VİSİTKUTAHYA.COM OLARAK GİZLİLİĞİNİZE VE VERİLERİNİZİN GÜVENLİ OLARAK SAKLANMASINA EN AZ SİZİN KADAR DEĞER VERİYORUZ. BU NEDENLE BU GİZLİLİK POLİTİKASI VE KULLANICI SÖZLEŞMESİ İLE SİZLERE BİRKAÇ ŞEYDEN BAHSETMEK İSTİYORUZ. LÜTFEN HEPSİNİ OKUYUN VE SİTEMİZİ O ŞEKİLDE KULLANMAYA BAŞLAYIN.
 
HAZIRLADIĞIMIZ GİZLİLİK POLİTİKASI YALNIZCA VİSİTKUTAHYA.COM İNTERNET SİTESİ İÇİN GEÇERLİDİR.
 
2. 3. ŞAHISLARIN SİTELERİNE VERİLEN BAĞLANTILAR
NADİR DE OLSA BAZEN HABERLERİMİZDE VEYA SAYFALARIMIZDA BİR BAŞKA SİTEYE BAĞLANTI VERMEKTEYİZ. BU İNTERNET SİTELERİ İÇERİSİNDE BİZİM GİZLİLİK POLİTİKAMIZ KESİNLİKLE GEÇERLİ DEĞİLDİR. BU SİTELERDEKİ OLASI HİÇBİR SORUMLULUĞU KABUL ETMEDİĞİMİZİ BİLDİRMEK İSTERİZ. SÖZ KONUSU SİTELERİN DE HAZIRLAMIŞ OLDUĞU GİZLİLİK POLİTİKALARINI OKUMAYI İHMAL ETMEYİNİZ.
 
3. TOPLANILAN VERİLER
VİSİTKUTAHYA.COM'A ÜYE OLURKEN BİZE DOĞRUDAN İSİM, SOYİSİM, KULLANICI ADI VE E-MAİL GİBİ VERİLER SAĞLARSINIZ. İNTERNET SİTEMİZE ÜYE OLURKEN VE HABERLERİMİZE YORUM YAPARKEN IP ADRESLERİNİZ SİSTEMİMİZDE DEPOLANIR.
 
4. TOPLANILAN VERİLER NASIL KULLANILIYOR?
BİZE DOĞRUDAN SAĞLADIĞINIZ VERİLERİ, SİZE HABERLERİMİZLE ALAKALI BİLGİ VERMEK VE KULLANICI HESABINIZI OLUŞTURMAK İÇİN KULLANIYORUZ. BU KULLANIMIN YASAL DAYANAĞI İSE ONAYINIZ VE SÖZLEŞMENİN İFASIDIR. IP ADRESİNİZ, 5651 SAYILI İNTERNET ORTAMINDA YAPILAN YAYINLARIN DÜZENLENMESİ VE BU YAYINLAR YOLUYLA İŞLENEN SUÇLARLA MÜCADELE EDİLMESİ HAKKINDA KANUN’DAN KAYNAKLANAN YASAL YÜKÜMLÜLÜĞÜMÜZÜ YERİNE GETİRMEK AMACIYLA TOPLANIR VE SAKLANIR.
 
VERİLERİNİZ ÜYELİĞİNİZ SÜRESİNCE SAKLANMAKTADIR. OLASI BİR SEBEPLE ÜYELİĞİNİZİ SONLANDIRMANIZ HALİNDE BİLGİLERİNİZ SİSTEMİMİZDEN SONSUZA DEK SİLİNECEKTİR.
 
5. VERİLERİMİ PAYLAŞIYOR MUSUNUZ?
VERİLERİNİZİ RESMİ MERCİLER, MAHKEMELERDEN GELEN TALEPLER DIŞINDA KESİNLİKLE 3. KİŞİLERLE PAYLAŞMAYIZ.
 
6. YAŞ SINIRI
İNTERNET SİTEMİZE ÜYE OLMAK İÇİN EN AZ 18 YAŞINDA OLMALISINIZ. 18 YAŞINDAN KÜÇÜKLERE AİT KİŞİSEL VERİLERİN DEPOLANMASI KANUNEN SIKINTILI OLDUĞUNDAN LÜTFEN 18 YAŞINDA DEĞİLSENİZ ÜYE OLMAYINIZ. HERHANGİ BİR SEBEPLE 18 YAŞINDAN KÜÇÜK BİR ÜYEMİZ OLDUĞU SAPTANIRSA BU KİŞİSEL VERİLER DERHAL SİLİNECEKTİR. 18 YAŞINDAN KÜÇÜK OLDUĞU HALDE YAŞINI BÜYÜTEREK ABONE OLAN KULLANICILARDAN E-GAZETEM.COM SORUMLU DEĞİLDİR.
 
7. KİŞİSEL VERİLER İÇİN HAKLARIM NELER?
AŞAĞIDA AÇIKLANAN HAKLARINIZI İNFO@VİSİTKUTAHYA.COM ADRESİNE EPOSTA GÖNDEREREK KULLANABİLİRSİNİZ.
KİŞİSEL VERİLERİNİZİN İŞLENİP İŞLENMEDİĞİNİ ÖĞRENME HAKKI
KİŞİSEL VERİLERİNİZ İŞLENMİŞSE BUNA İLİŞKİN BİLGİ VE KOPYALARINI TALEP ETME HAKKI
KİŞİSEL VERİLERİN İŞLENME AMACINI VE BUNLARIN AMACINA UYGUN KULLANILIP KULLANILMADIĞINI ÖĞRENME HAKKI
YURT İÇİNDE VEYA YURT DIŞINDA KİŞİSEL VERİLERİN AKTARILDIĞI ÜÇÜNCÜ KİŞİLERİ BİLME HAKKI
KİŞİSEL VERİLERİN EKSİK VEYA YANLIŞ İŞLENMİŞ OLMASI HÂLİNDE BUNLARIN DÜZELTİLMESİNİ İSTEME HAKKI
KİŞİSEL VERİLERİN SİLİNMESİNİ VEYA YOK EDİLMESİNİ İSTEME HAKKI
KİŞİSEL VERİLERİN DÜZELTİLMESİ, SİLİNMESİ VEY OK EDİLMESİNİN KİŞİSEL VERİLERİN AKTARILDIĞI ÜÇÜNCÜ KİŞİLERE BİLDİRİLMESİNİ İSTEME HAKKI
İŞLENEN VERİLERİN MÜNHASIRAN OTOMATİK SİSTEMLER VASITASIYLA ANALİZ EDİLMESİ SURETİYLE ALEYHİNİZE BİR SONUCUN ORTAYA ÇIKMASINA İTİRAZ ETME HAKKI
KİŞİSEL VERİLERİN KANUNA AYKIRI OLARAK İŞLENMESİ SEBEBİYLE ZARARA UĞRAMANIZ HÂLİNDE ZARARIN GİDERİLMESİNİ TALEP ETME HAKKI
KİŞİSEL VERİLERİNİZİN TAMAMININ VEYA BİR KISMININ İŞLENMESİNE SON VERİLMESİNİ TALEP ETME HAKKI
İŞLENEN KİŞİSEL VERİLERİNİZİN ELEKTRONİK FORMATTA BİR KOPYASINI İSTEME VE BUNLARIN BİR BAŞKA KİŞİYE İLETİMİNİ TALEP ETME HAKKI
KİŞİSEL VERİLERİNİZİ İŞLEMEMİZE İSTEDİĞİNİZ ZAMAN İTİRAZ ETME HAKKI
 
ÖNEMLİ: GİZİLİK POLİTİKAMIZDA HERHANGİ BİR SEBEPLE DEĞİŞİKLİK YAPABİLİRİZ VE BUNUN TÜM HAKLARI BİZDE SAKLIDIR. ÖNEMLİ DEĞİŞİKLİKLER YAPTIĞIMIZDA SİZE BUNLARI E-POSTA İLE BİLDİRECEĞİMİZİ BİLMENİZİ İSTERİZ.

Scorpiol

Erkmen Tabiat Parkı
Detay
ico

Harita

  • AVM
  • OTEL
  • MUZELER
  • TARİHİ YERLER